"האזרח יוכל לקבל שירותי ממשלה בצורה טובה יותר עם יותר IT. האחריות של טלדור, כאינטגרטור הגדול במגזר הציבורי, היא יצירת כלים ומוצרים למימוש החזון".
אריה רימיני, מנכ"ל טלדור,
כנס מיחשוב ענן פרטי במשרדי ממשלה, אוקטובר 2010
למידע נוסף
קבוצת טלדור
03-9298394

ציבורי

כמי שזכתה בעשרות מכרזים ציבוריים משמעותיים ובפרס ממשל זמין במשך שבע השנים האחרונות, טלדור הינה השותפה הטבעית של גופים ציבוריים רבים הפועלים לשדרוג השירות והנגשתו לציבור באמצעות מערכות וטכנולוגיות מתקדמות. ביכולתנו לספק מענה מלא לצרכי המגזר הציבורי בתחומי החומרה, התוכנה והשירות, באמצעות למעלה מ-1000 יועצים מומחים המלווים את מירב משרדי הממשלה וגופים ציבוריים רבים נוספים.טלדור מעמידה את מערך מיקור החוץ התפעולי שלה לרשות גופים ציבוריים, במטרה לסייע להם להפחית עלויות, לשפר את איכות השירות ולהפיק קשת רחבה של תובנות ארגוניות. לאורך השנים הובלנו בהצלחה פרויקטים לוגיסטיים רבים עבור לקוחותינו במגזר הציבורי, כגון ביצוע סקרים ומחקרים, הדרכות והטמעות, ניהול בחינות ומבדקי הערכה, שירותי מדידה והערכה, טיוב והשבחת נתונים, סריקה וארכיבאות, ניהול תהליכי בקרה ופרויקטים לוגיסטיים שונים.

בתחום מערכות המידע, אנו גאים בפתרונות שסיפקנו לגופים ציבוריים לאורך השנים, הכוללים את הקמתה של מערכת שו"ב לאיסוף אשפה עירונית בעיריית ראשל"צ, מערכת מגנ"א של הרשות לניירות ערך, מערכת ניהול ושו"ב לנציבות הכבאות הארצית, מערכת ניהול בקרה תקציבית להתאחדות לכדורגל, עמדות מתקדמות לשירות עצמי במגוון משרדי ממשלה ובמוסד לביטוח לאומי ועוד. בין היתר, פיתחנו את המערכת המובילה בישראל למסחור ידע אקדמי, מחקרים ופטנטים (TTM), שהוטמעה עד כה באוניברסיטה העברית, אוניברסיטת תל אביב, הטכניון, בית חולים הדסה ובמכון הוולקני. בכל הקשור ליישום והטמעה של מערכות ERP ו-CRM למגזר הציבורי, אנחנו החברה המובילה בשוק עם עשרות רבות של יישומים מוצלחים.

עם השנים, הפכה טלדור למובילה גם בתחום ה-GIS. עם ניסיון של 25 שנה וכ-200 מומחי GIS, אנו מפעילים את מרכז הפיתוח והמיפוי הגדול בישראל למערכות GIS, הנותן מענה לכל צרכני המידע הגיאוגרפי, החל בפיתוח מערכות מידע, סקירה ומדידות, מיפוי, קליטה וטיוב נתונים, הקמה והסבת מאגרי מידע, אינטגרציה עם מערכות ארגוניות וכלה בהשמה של כ"א מקצועי ואיכותי המתמחה בתחום ה-GIS. כיום, מעל ל-40 רשויות ותאגידי מים נהנים ממערכות ה-GIS שלנו. בין היתר, פיתחנו מערכות גיאוגרפיות הנדסיות הנגישות ללקוחות הקצה דרך אתרי האינטרנט של הרשויות השונות, כמו גם מערכות לניהול תשתיות רטובות המנטרות תקלות בזמן אמת ומנתחות את השפעתן העתידית לטווח הקצר והארוך כאחד.

בתחום התקשורת והתשתיות, סיפקנו לעיריות, מוסדות אקדמאיים ומשרדי ממשלה שירותים מגוונים הכוללים שדרוג שרתים, תחזוקה ושדרוג רשתות תקשורת אלחוטיות ואופטיות, התקנה והפעלת מרכזיות IP, שירותי אבטחת מידע ועוד. טלדור הינה זוכת מכרז חשכ"ל עבור עמדות לשירות עצמי לתושב ולאזרח, ומסייעת מדי יום בהנגשת שירותי הרשויות השונות ובשיפור השירות ללקוחותיהם. טלדור גם עומדת בהצלחה במשימות המאתגרות כזוכת מכרז חשכ"ל לשירות ותחזוקת ציוד קצה בכל משרדי הממשלה ויחידות הסמך.

לקוחותינו במגזר הציבורי בוחרים בנו פעם אחר פעם, ואנו מצדנו נוקטים בכל האמצעים לספק להם פתרונות end-to-end מקיפים, המותאמים במיוחד לצרכיהם וללא תלות בספקים חיצוניים. אנו מלווים את לקוחותינו במגזר הציבורי מדי יום ביומו ולאורך שנים רבות, בהתאם למגוון דרישות רגולטוריות ותוך עמידה ב-SLA קשיח, בידיעה שלציבור בישראל מגיע הטוב ביותר.

קרא עוד