למידע נוסף
טלדור תקשורת גלאסהאוס
 03-9298942

פתרונות תקשורת - Networkingמערך התקשורת הינו תשתית היסוד של כל ארגון. הקמת רשת תקשורת IP מתקדמת, איכותית ואמינה, מאפשרת לארגון להפעיל את מערכות המידע שלו באופן יעיל וליצור סנכרון אופטימלי בין תחנות הקצה של המשתמשים לבין השרתים, האפלקציות והיישומים שבידי הארגון.למומחים של טלדור תקשורת ידע ונסיון רב בהקמה ותפעול של מערכות תקשורת תפעול אופטימלי של תשתית התקשורת ומערכות המידע בארגון נשען על תכנון יסודי של מאפייני הרשת של הארגון, יישום מוקפד של שלבי האינטגרציה ותחזוקה שוטפת. למומחים של טלדור ידע וניסיון רב בהקמה ותפעול מקצה לקצה של מערכות תקשורת IP המתקדמות בישראל. בין אם מדובר במערכות איזון עומסים לעשרות ומאות שרתים פיזיים או ווירטואליים או באופטימיזציה של קווי תקשורת למיקסום ביצועים, אנחנו נדע לעצב את מערך התקשורת המתאים לצרכי הארגון שלך.

מאחורינו ביצוע של פרויקטים מהגדולים והמורכבים בארץ ובעולם, הכוללים תכנון והקמת מרכזי נתונים, תשתיות תקשורת, תשתיות טלפוניה, מוקדי שירות, מערכי אבטחת מידע ורשתות תקשורת אחודות. עד היום התקנו עבור הלקוחות שלנו מאות אלפי מבואות של רשתות תקשורת מקומיות ורשתות טלפוניה. בנוסף הקמנו אלפי עמדות של מוקדי שירות באתרים בכל רחבי הארץ.

בין תחומי ההתמחות שלנו אפשר למצוא תכנון והקמה של רשתות מקומיות (LAN), רשתות אלחוטיות, רשתות מרחביות (WAN), מערכות גישה אופטימלית לאינטרנט, יישום אבטחת מידע ואיכות שירות (QoS), יישומי RFID , מערכות שליטה ובקרה לרשתות, יישומי מולטימדיה ו-VoIP . המומחיות הרוחבית שלנו מאפשרת לנו לסייע לכם גם בתכנון מערכי תקשורת חדשניים המבוססים על רשתות וירטואליות ו/או מחשוב ענן המשלבים קול, וידאו ונתונים. עם השלמת הפרויקט, מערך המומחים שלנו עומד לרשותכם לתמיכה, בקרה, תחזוקה ותפעול תקלות באתר שלכם או מרחוק.

אנחנו פועלים בשיתוף פעולה מלא עם יצרני ציוד תקשורת ואבטחת מידע המובילים בעולם, לרבות Cisco ,Juniper, Alcatel- Lucent, Avaya, HP,F5, Check Point, Mcafee, Fortinet ואחרים, על מנת ליצור את התמהיל אידיאלי בין המוצרים המובילים בשוק כמענה מקסימלי לצרכי הארגון. אנו מעניקים שירות לחברות וארגונים המובילים במשק הישראלי, לרבות בנקים, חברות ביטוח, ספקי תקשורת ואינטרנט, תאגידי היי-טק וארגונים מהמגזר הבטחוני. לא משנה באיזו פלטפורמה תבחרו, המומחים של טלדור יוכלו להציע לכם את הפתרון הטוב ביותר.