למידע נוסף
03-9298280

פתרונות ממשלתיים ומוניציפלייםבשנים האחרונות ביצעה טלדור בהצלחה עשרות פרויקטים של ניהול מידע גיאוגרפי ושילובו במערכות מידע ארגוניות. רבים מהפרויקטים הללו בוצעו עבור גופים ממשלתיים ועירוניים, אשר מטבע הדברים זקוקים לכלים גיאוגרפים על מנת לנהל טוב יותר את הנעשה ברמה הארצית והמוניציפלית ולשלוט בנעשה בשטחים מוגדרים.בין היתר, היינו אחראים על פיתוח פורטל המפות הממשלתי www.govmap.gov.il בשיתוף עם המרכז למיפוי ישראל. פורטל זה משמש ככתובת ראשית לתושבי ישראל באיתור נקודות ציון גיאוגרפיות רב-שכבתיות בישראל, לרבות כתובות, גושים וחלקות, קווי תחבורה, משרדים, מבני ציבור, אטרקציות ועוד. כמו כן, צוות המומחים שלנו עבד בשיתוף פעולה הדוק עם משרד הפנים בקשת רחבה של פרויקטים להסבה ומחשוב תכניות מתאר ארציות ומחוזיות כגון תמ"א 35, תמ"מ 2/9, תמ"מ 5, תמ"מ 3/21 ועוד.

יחד עם מחלקות נוספות בארגון, מתמחה מרכז ה-GIS שלנו בפיתוח מערכות שליטה ובקרה גיאוגרפיות. פיתחנו את מערכת "שלהבת" עבור נציבות הכבאות וההצלה, אשר מתבססת על טכנולוגיות GIS/GPS מתקדמות. המערכת, הפרוסה במעל ל-20 איגודי הכבאות בישראל, מנהלת אירועים באמצעות הזרמת מידע ופקודות בזמן אמת וסייעה, בין היתר, בהשתלטות על השריפה הגדולה בכרמל. כמו כן, פיתחנו בשנה האחרונה מערכת מתקדמת בשם "מאסטרו" לשליטה ובקרה במצבי חירום ושגרה בשטחים מוניציפאליים, אשר גררה התעניינות רבה וכבר הוטמעה בעיריות ברחבי הארץ.

במסגרת עבודתנו עם הרשויות המקומיות, הישקנו את כלי Map Expert for Municipal & Water  אשר מספקים כלי ניהול, תכנון, תפעול ותחזוקה לגורמי ההנדסה, והובלנו בהצלחה פרויקטים של מחשוב והקמת שכבת קומפילציה של ייעודי קרקע לרשויות. אנו דואגים להימצא בחזית הטכנולוגית ולהטמיע יכולות חדשות אל תוך מערכות GIS מוניציפליות – דוגמא לכך היא טכנולוגיה חדשנית מבית Google , המסוגלת לדמות ערים שלמות בתצורה תלת ממדית עם תצוגת רחוב ומאפשרת לתושבים נגישות אל שכבות מידע רבות ומעבר.

המומחיות של טלדור בתחום ה-GIS , יחד ניסיון רב-השנים במתן שירות למגזר הממשלתי והעירוני, יוצרים תמהיל מנצח שבו כולם מרוויחים – בעיקר אזרחי המדינה ותושביה.