"חברת IT מובילה, אחת משלושת החברות הישראליות הגדולות בתחום, עם למעלה מ-3,000 עובדים ומיגוון הפתרונות הטכנולוגיים
הרחב ביותר"
(מתוך העיתונות)
למידע נוסף
טלדור 
03-9298298

מגזריםלכל ארגון יש את המאפיינים המיוחדים שלו. את הדקויות שמבדלות אותו מארגונים אחרים. את הרגולציות בהן הוא נדרש לעמוד. את האתגרים עימם הוא מתמודד.

בטלדור, אנו מבינים שאתם זקוקים לשותף מקצועי שמכיר את המאפיינים הייחודיים שלכם. אנו גם מודעים לכך שאתם פועלים בסביבה ארגונית מיוחדת, המשותפת לכם ולארגונים עם תחומי התמחות זהים או דומים לשלכם.
אנו מאמינים שהמפתח לאפיון וליישום פתרונות בעלי ערך מוסף נעוץ בהתייחסות לצרכים ארגוניים ייחודיים מחד, ומאידך מתן מענה לחוקים, לערכים ולאתגרים המשותפים לסביבות ארגוניות רחבות. יש לנו את הידע, הניסיון והמומחיות הנדרשים לכך.

 במהלך השנים, פיתחנו מומחיות במספר מגזרים בולטים במשק כגון המגזר הפיננסי, המגזר הביטחוני, המגזר הציבורי, מגזר הבריאות ומגזר המסחר והתעשייה. אנו רותמים את הניסיון העשיר שלנו בהתמודדות עם הפרויקטים המורכבים במשק בכל מגזר בו אנו פועלים, בכדי לייעל את תהליכי הייעוץ והאפיון ולחסוך במשאבים.

 אנו עושים שימוש בפתרונות טכנולוגיים מגוונים בהתאמה אישית, על מנת למקסם את ייחודו של הארגון בתוך המגזר בו הוא פועל. אנו שואפים להרחבת הבידול החיובי של הלקוח כמנוע להעצמת רווחיות, יעילות, שירות ועוד. חברות הביטוח והבנקים המובילים כבר נהנים מכך, כמו גם שותפינו בקרב הרשויות המקומיות והארגוניים הציבוריים, לקוחותינו בקרב המוסדות הרפואיים וגופי הביטחון והאכיפה שעמם אנו עובדים.

החברות והארגונים שבוחרים טלדור אומרים כן לניסיון, לחשיבה מחוץ לקופסה, לפתרונות חכמים וליעילות מקסימלית. למידע נוסף על הניסיון שלנו במגזר שלכם, צרו קשר עוד היום.