חברת טלדור תקשורת, מקבוצת טלדור, ביצעה פרויקט נרחב של הקמת תשתיות תקשורת במתחם חברת מירס החדש באיירפורט סיטי. מירס עברה העתיקה לפני מספר חודשים את משכנה מתל אביב למשרדיה החדשים במתחם איירפורט סיטי, ששטחם הכולל כ-10,000 מ"ר. במסגרת המעבר הקימה טלדור תקשורת במשרדי מירס רשת תקשורת קווית (LAN) ו Data-Center מבוססים על טכנולוגיה של ג'וניפר, הכוללת אלפי נקודות תקשורת אקטיביות וכן פתרון אבטחת מידע רשתי של ג'וניפר. הרשת תוכננה ונבנתה על פי הסטנדרטים המתקדמים ביותר במטרה לאפשר הרחבות והוספת אפליקציות מתקדמות עתידיות. ברשת שולבו מנגנוני מיתוג וירטואליים, מנגנוני שרידות מתקדמים וקישורי 10 Gigabit לריכוזי התקשורת. בנוסף, הקימה טלדור תקשורת רשת תקשורת אלחוטית WiFi מבוססת על נקודות גישה Symbol של מוטורולה, מרכזיית IP Telephony ומערכת תקשורת אחודה בטכנולוגיה של Avaya הכוללת אלפי שלוחות. אריה רימיני, מנכ"ל טלדור: "מערכת התקשורת החדשה תאפשר חיבור מהיר בין כל הפונקציות במירס - הנהלה, תפעול, תשתיות ושירות לקוחות, ותאפשר לחברה לשרת טוב יותר את מנוייה".
TheCom, 7.3.2010
למידע נוסף
טלדור - 03.929.8298
marketing@taldor.co.il

קשר ישיר

מיליון לקוחות סומכים על מירס בשביל התקשורת שלהם - מירס סומכת על טלדור

מפעילת התקשורת הסלולרית, מירס, נדרשת לספק ללקוחותיה תקשורת אמינה בכל ימות השנה. חלק גדול מלקוחותיה של החברה מגיעים מהמגזר העסקי, וסומכים על רשת התקשורת הסלולרית לתפעול יומיומי של העסק שלהם בכל מקום בארץ. כאשר מירס עצמה חיפשה ספק תקשורת לפרוייקט מעבר המשרדים שלה, היא בחרה בספק שיוכל לספק לה את אותה רמת אמינות – טלדור תקשורת.

הפרוייקט שהוטל על טלדור תקשורת הוא מהגדולים בתולדות מירס: מעבר של כל משרדי החברה לבניין חדש ומודרני שהוקם בקריית שדה התעופה (איירפורט סיטי). כחלק מהמעבר נדרשה הקמת תשתית תקשורת מודרנית שתתמוך בכל מחלקות הארגון.

המומחים של טלדור תקשורת הקימו מערכת מבוססת על תקשורת קווית ואלחוטית, שמאפשרת העברת נתונים מהירה. המערכת מתפרסת על שטח של 10,000 מ"ר, כוללת 2,000 נקודות תקשורת אקטיביות ומנוהלת על ידי מערכת מרכזית של יצרנית התקשורת המובילה, Juniper. ברשת שולבו מנגנוני מיתוג וירטואליים, קישוריות במהירות של 10Gbps למרכזי הנתונים וכל זאת תחת מנגנוני שרידות ואבטחה ברמה גבוהה. בנוסף הוקמה רשת תקשורת אלחוטית המבוססת על נקודות Symbol של מוטורולה, ומערכת טלפוניית IP המבוססת על טכנולוגיה של Avaya ותומכת ב-1,500 שלוחות.

בעזרת שיתופי הפעולה והנסיון הרב של טלדור תקשורת בשילוב מוצרי תקשורת שונים, הצליחה מירס לבנות פתרון אחד לתפעול הרשת. הפתרון מאפשר לה להפחית את עלויות התפעול השוטפות של הרשת ולהנות מתשתית המוכנה לשדרוגים עתידיים. היקף הפרויקט היה 10 מיליון שקלים, והוא התבצע תוך עמידה בלוחות הזמנים של מירס וללא חריגה בזמני הביצוע.

סיפורי לקוחות נוספים