"נמל אילת הינו חלק מרכזי מהגשר היבשתי בין המזרח הרחוק לאירופה ומהווה אלטרנטיבה זולה ואמינה לתעלת סואץ. יכולותיה המוכחות של טלדור בהקמת מערכות ICT לתשתיות לאומיות יסייעו לנמל אילת להיערך לאתגרי העתיד".
אריה רימיני, מנכ"ל טלדור
למידע נוסף
קבוצת מערכות
 03-9298211

פיתוח מערכות תוכנהפיתוח בפלטפורמת XRM
בין אם מדובר ביחסים בין מערך המכירות ללקוחות, בין הנהלת הכספים לספקים חיצוניים או בין מחלקה אחת לשניה, ארגונים מורכבים מרשת ענפה של מערכות יחסים מנוהלות. טיב מערכות יחסים אלו נמדדות, בין היתר, באופיה של המערכת הטכנולוגית המאפשרת את קיומן הרציף.

קרא עוד על פיתוח בפלטפורמת XRM


לחטיבת התוכנה בטלדור מוניטין וניסיון רב-שנים בפיתוח מערכות ארגוניות ואתרי אינטרנט מהמובילים בשוק. בעזרת 450 מומחי תוכנה ושותפויות עם החברות המובילות בעולם, מעניקה החטיבה פתרונות הנשענים על פלטפורמות ומוצרים חדשניים, המבטיחים סטנדרטים גבוהים של איכות והתאמה מקסימלית למגוון רחב של צרכים בעולם ה-IT והנדסת התוכנה.מרבית הפרויקטים של החטיבה עוסקים במתן פתרונות ופיתוח מערכות הנמצאות בליבת התפעול הארגוני, כגון פיתוח אתרי אינטרנט, פתרונות ענן מעל פלטפורמה ייעודית (PaaS), פתרונות הנדסת תוכנה למגזר הביטחוני וה-real-time ופתרונות לעולם ה-mobile. הניסיון הטכנולוגי של טלדור מקיף מגוון טכנולוגיות וסביבות פיתוח. ליבת הפעילות של חטיבת התוכנה מתרכזת בסביבת הפיתוח של Windows, תוך שימוש בכלים מתקדמים מבית מיקרוסופט ובצירוף תשתית רכיבי תוכנה וסביבת פיתוח הנקראת Taldor.FND, המהווה סטנדרט למרבית היישומים של פרוייקטי הפיתוח.

חטיבת הפיתוח מתמחה בהטמעה של פתרונות לפורטלים ארגוניים ושיווקיים, אתרי אינטרנט ומערכות ECM, כמו גם ביישום של מערכות LOB ופתרונות EAI מבוססות BTS במערכות ארגוניות קריטיות. בתחום הבינה העסקית, מתמחה החטיבה בפתרונות OLAP ו- Data Warehouse ויישום פתרונות ממשקי BI מתקדמים. כמו כן, חטיבת התוכנה נמצאת בחוד החנית של פיתוח בסביבת Microsoft Windows Azure, פלטפורמת הענן של מיקרוסופט, המספקת תשתית להקמה מהירה של יישומים מבוססי טכנולוגיות מיקרוסופט בענן.

בין אם מדובר בהקמת מערכת פיננסית לבנק גדול, פיתוח מערכת מסחר לרשת סופרמרקטים או מחשוב של מערך כוחות חירום והצלה – חטיבת התוכנה מעניקה פתרון משולב לחברות ולארגונים הגדולים ביותר בארץ, תחת מתודולוגיות פיתוח מוסדרות אשר מבוקרות באופן שוטף כחלק מתקן בקרת איכות ISO 9001. שימוש בתשתיות ייעודיות ופלטפורמות מוצר מאפשרות לצוותי הפיתוח לרכז מאמץ אך ורק בפיתוח הדרישות הפונקציונאליות והחוקים העסקיים של היישום - מתודולוגיה שחוסכת זמן, מפחיתה עלויות ומקטינה את הסיכונים במהלך מחזור חיי הפרויקט.

הצלחותיה של חטיבת התוכנה נשענות על כוח אדם מיומן ויציב, מקצועיות טכנולוגית והענקת פתרונות בהתאמה מלאה לצרכי הארגון, במטרה לאפשר ללקוחותינו להגדיל את היקפי הצמיחה העסקית, לקדם את איכות השירות ולייעל את מערך המחשוב. לקוחותינו כוללים ארגונים מובילים מהמגזר הממשלתי, הציבורי, הביטחוני והעסקי בישראל. בין היתר, הקמנו את מערכת מגנ"א של הרשות לניירות ערך, מערכת אלקטרונית ייחודית מסוגה בעולם לדיווחים פיננסיים מהבורסה. הקמנו את המערכת לניהול שליטה ובקרה של נציבות כיבוי והצלה, כמו גם את המערכת לניהול תיקים של בתי הדין הרבניים, פורטל המפות הלאומי של המרכז למיפוי ישראל ומערכת תפעול הדור הבא של נמל אילת – והרשימה עוד ארוכה.

בחירתם של רבים מלקוחותינו לשתף עמנו פעולה שוב ושוב לאורך השנים, בין אם להמשך תפעול מערכת קיימת או להקמת מערכות חדשות, הינה עדות להצלחתנו. נשמח לפתח את התשתית להצלחה גם עמכם.