חברת it: חשיבות שכירת שירותי המומחים

אנשי IT מספקים שירותים חיוניים לחברות, אבל תחזוקת צוות IT ייעודי פנימי בתוך הארגון יכולה להיות הוצאה יקרה שלא תמיד מכסה את כל הצרכים של הארגון. חברת it מעסיקה צוותים אשר בונים, מתחזקים, מעדכנים ומספקים שירותי תוכנה, חומרה וטיפול במערכות המחשוב של העסק.

במילים פשוטות, חברת it מטפלת בכל בעיות התוכנה, החומרה או הרשתות של חברות. זהו שירות חיצוני שמותאם באופן אישי למשאבים ולצרכים העסקיים של עסקים.

מאמר זה מסביר למה כדאי להעסיק שירותי חברת it, מה מקבלים מהשירות ומיהם מומחי it. המאמר מסביר למה כדאי לבחור במיקור חוץ של IT, אילו שירותים זמינים, ומה היתרונות של שירותים אלו לשיפור ההתנהלות העסקית.

למה כדאי לשכור שירותי חברת it?

בשלב מסוים של ההתפתחות העסקית שלהן, חברות בכל הגדלים צריכות לשכור שירותי חברת it, כאשר צרכי התוכנה, החומרה, אחסון הנתונים או תחזוקת הרשת הנוכחית שלהן גדלים מעבר לכישורים של משאבי הצוות הפנימי שלהן. 

שכירת שירותי חברת it פירושו חוזה עם חברה חיצונית לביצוע פונקציות IT שונות כגון:

  • פעולות מרכז נתונים
  • תחזוקת ופיתוח אפליקציות
  • התאוששות מאסון
  • הקמת וניהול תשתיות
  • שירותי סייבר ואבטחת מידע
  • שירותי מחשוב ענן
  • שירותי תוכנה
  • שירותים מנוהלים
  • מיקור חוץ של תהליכים עסקיים
  • וניהול ותפעול רשתות.

זה המקום בו נכנסת לתמונה קבוצת טלדור, שמספקת בין היתר שירותי it לעסקים שמתגלים כמשמעותיים במיוחד כשחברות נתקלות באחד או יותר מהתרחישים הבאים:

צמיחה עסקית משמעותית

ניהול מחלקת IT פנימית יכול להיות יקר. אנשי IT מקווים לקבל תשלום על הידע והמומחיות שלהם, ובצדק.

על מנת להגדיל את ההיקף הטכני של החברה וההישגים העסקיים, חברות רבות מחפשות מיקור חוץ של שירותי IT, כדי לחסוך כספים בטווח הארוך, שאחרת מבוזבזים על תחזוקת צוות IT פנימי שלא תמיד יש לו את הידע לפתור את מכלול בעיות המחשוב שמתעוררות בעסק. 

למה כדאי לשכור שירותי חברת it?

צוותים מקצועיים

חברות שמתחזקות שירותי מומחי it מגלות שחלק ניכר מפתרונות ה-IT שלהן נמצא בענן. הן עשויות לגלות גם כי שכירת שירותי חברת it מאפשרת חיבור יישום תוכנות שונות משתלמות מבחינה כלכלית, מכיוון שהחברה מעסיקה מומחי יישום ואינטגרציה שמרכיבים פתרונות it לעסקים בהתאמה אישית.

אנחנו מפקחים על תוכנות לצורך עדכונים ומשדרגים את המערכות של הארגון באופן אחיד, מה שמקטין את זמן ההשבתה.

פתרונות אבטחה

כשחברות מתרחבות ומשיגות יותר לקוחות ושותפים עסקיים, התעלמות מצרכי האבטחה עלולה להפוך לבעיה משמעותית. נכון שאפשר לאמן צוותים וללמד אותם ליישם סביבות נתונים מאובטחות ביותר, אבל לא תהיה להם את המומחיות שאפשר לקבל משירותי חברת it שמתמחה באבטחת מידע. 

בין אם שירותי האבטחה מיושמים באתר החברה או בענן, המומחים של טלדור מספקים לחברות שירותי אבטחת מידע בהתאמה אישית על מנת לשמור על נתוני הלקוחות והעסק.

אילו יתרונות יש לשכירת שירותי מחשוב לעסקים?

יש יתרונות רבים שטמונים במיקור חוץ של שירותי מחשוב לעסקים. זהו כלי אסטרטגי נהדר שמציע יותר מסתם הזדמנות לחסכון בעלויות. אז מה היתרונות של שכירת שירותי חברת it? בואו נראה.

גישה לטכנולוגיה חדישה

התנודתיות של טכנולוגיית המידע יכולה להפוך מיומנויות IT למיושנות במהירות. תוכנות מתעדכנות ומוחלפות במהירות גבוהה וקיימת סבירות גבוהה שעד שבעלי ארגונים יסיימו תהליכי הכשרת צוותי עובדים במשרה מלאה, הטכנולוגיה כבר לא תהיה חדישה. 

מומחי מיקור חוץ של תהליכים עסקיים מיומנים ומעודכנים בטכנולוגיות החדישות המתקדמות והעדכניות, שגורמות לעסקים להתבלט כמובילים בתחומם.

התנהלות גמישה

מיקור חוץ של צרכי ה-IT של החברה מסייע לנהל משימות IT במהירות וביעילות. ומה שהכי טוב זה שאין צורך בגיוס צוות IT פנימי, מה שמתגלה כשימושי במיוחד כאשר חברה זקוקה למיומנויות מחשוב לפרק זמן קצר, או כשלארגון יש צרכי מחשוב שלצוותים פנימיים אין את הכלים או הידע לפתור אותם.

מאגר רחב של מומחים מיומנים

הגישה למאגר רחב של מומחים מיומנים ומשאבים נדירים היא היתרון הכי משמעותי בשכירת שירותי חברת it. לפעמים די קשה למצוא עובדים עם מערכת כישורים מסוימת, וקשה עוד יותר להכשיר עובדים למיומנויות IT שהעסק זקוק להן. 

בנקודה זו, חברת טלדור נכנסת לתמונה עם מערך כלים ומאגר עשיר של מומחים שמספקים לעסקים את המשאבים הדרושים, והפתרונות בהתאמה אישית לצרכי החברה, עם מיומנויות מקצועיות וטכנולוגיות בהתאם לדרישות.

התמקדות בפעילות הליבה העסקית של הארגון

ניתן לשפר את כוח התפוקה של צוותים פנימיים באמצעות מיקור חוץ למשימות. זה חשוב במיוחד לארגונים שאין להם מגוון רחב של משאבי IT, כך שבמקום להעמיס על עובדים משימות שהם אינם בקיאים בהן היטב, עדיף להשאיר את המשימות האלה למומחים שלנו, שמעסיקים צוותים מקצועיים שמתרכזים בפעילות עסקית ענפה. 

יתרון זה של מיקור חוץ של שירותי IT פורה במיוחד לחברות שפועלות בנישות שאינן IT. אם זה המקרה, תמיד עדיף לשכור שירותי חברת it שמספקת את כל משימות המחשוב של העסק במעטפת שירות אחת.

יתרון החיסכון בעלויות

יתרון אחד של מיקור חוץ של שירותי IT שחשוב להפנים הוא ההזדמנות לחסוך כסף. חברות רבות בוחרות היום במיקור חוץ של שירותי IT כי אלו הם שירותים שמסייעים, בין היתר, להוזלת עלויות. איך זה קורה בדיוק? שכירת שירותי חברת it היא צעד חסכוני מכיוון שפתרון זה מבטלת את הצורך בהעסקת והכשרת עובדים חדשים, וזה תהליך יקר מאוד. 

ועוד משהו. בשכירת שירותי it חיצוניים, חברות יכולות לשכוח מחיובים נוספים ועלויות נסתרות כגון קניית חומרה ותוכנה יקרות, השכרת שטחי משרדים, תשלומי מיסים וכן הלאה.

תפוקה גבוהה

אם עומס העבודה מחולק למספר חלקים פונקציונליים, הביצועים טובים יותר והתוצאות מתקבלות מהר יותר. זהו יתרון חשוב נוסף של שכירת שירותי חברת it. 

המומחים של טלדור מבצעים מערך משימות מחשוב שמותאמות למשימות הליבה העסקיות של הארגון, כך שזרימת העבודה נשמרת ללא הפרעה, וביצועי הפיתוח הופכים להיות מהירים יותר.

חדשנות וידע בענף

נכון. העובדים בארגונים מכירים היטב את העסק בו הם עובדים, אבל לפעמים הידע שלהם אינו כולל חשיפה לגישות חדשניות בכל הנוגע לטכנולוגיות חדשות. 

אם לעסקים אין שום קשר לטכנולוגיית מידע, יש סיכוי טוב שהטרנדים האחרונים בתחום יוחמצו, ולכן מומלץ לבחור שירותי חברת it שמספקת נקודת מבט חדשנית על הצרכים המתפתחים של החברה, מבחינת טכנולוגיית המידע.

ציוד איכותי ביותר שאין צורך לקנות

יתרון משמעותי נוסף של שכירת שירותי it הוא שאין צורך להוציא אלפי שקלים על ציוד ותוכנה יקרים שכנראה יהיה צורך בהם לביצוע משימות מחשוב. חברת טלדור תדאג לספק את כל הציוד והתוכנות הדרושים, ואת כל מוצרי ה-IT באיכות הגבוהה ביותר שעסקים זקוקים להם.

איך חברת it תורמת לאבטחת מידע?

שילוב התקנים ותוכנות עדכניות ומתקדמות בארגונים חשוב לאבטחת מידע, אימות, שיתוף מידע וקלות השימוש. ללא שילוב זה, כל מכשיר פועל בנפרד וייתכן שלא ניתן יהיה להשתמש בו במכשירים אחרים. לכן צוותים של חברת it מקדישים זמן רב ומאמצים לעמוד בקצב הטכנולוגיה, ומסיבה זו הם נחשבים למומחים בתחומם. 

כל איש מקצוע בתחום ה-IT יכול להיות בעל מומחיות במערכות מסוימות, וכל מומחה מוסיף תרומה חשובה לצוות ולארגון, מה שהופך את הצורך בשכירת שירותי מחשוב לעסקים, לחיוני במיוחד 

כמה מסקנות לסיום

רגע לפני סיום, בואו נעבור על השאלה פעם נוספת: האם שכירת שירותי חברת it לעסק שלכם מתאימה לכם?

יהיה קשה להתווכח על העובדה שמיקור חוץ לשירותי IT הוא כלי רב עוצמה. תאמינו או לא, ברוב המקרים מומלץ לשכור שירותי מומחים שיש להם את הידע והניסיון לספק פתרונות מחשוב לעסקים בגישה מהירה ובעלות משתלמת יותר. 

המטרה של קבוצת טלדור היא לספק פתרונות מדויקים ויעילים לארגונים. השירותים שאנחנו מציעים לארגונים מספקים פתרונות מידיים, יעילים וחסכוניים, ברמת הציוד, ברמת השירות וברמת הידע המקיף שמסייע לארגונים להתקדם אל הצמיחה העסקית שלהם.

 

חזרה לחדר החדשות