פתרונות תקשורת לעסקים: איך עסקים משתמשים בטכנולוגיות תקשורת לשיפור התפקוד?

הטכנולוגיה המודרנית נמצאת בכל מקום והיא נפוצה ברמה האישית והארגונית. ארגונים בכל הגדלים משתמשים בטכנולוגיית מידע באמצעות סמארטפונים, מחשבים ניידים, טאבלטים ומחשבים אישיים. פתרונות תקשורת לעסקים חשובים לארגונים, ומסייעים לעובדים לבצע כמה פעולות, כולל אבל לא רק:

 • תקשורת פנימית בינם לבין עצמם ובינם לבין ההנהלה.
 • תקשורת חיצונית עם לקוחות.
 • הכנה והעברת מסמכים וקבצים.
 • גלישה באינטרנט.
 • ביצוע עסקאות אלקטרוניות.

השאלה הגדולה היא האם ארגונים משתמשים במלוא הפוטנציאל של הטכנולוגיה המודרנית כדי לשפר את תפקוד הארגון ולסייע לו להשיג את יעדיו. קבוצת טלדור מציעה מגוון פתרונות תקשורת לעסקים שמשפרים את הביצועים העסקיים ומסייעים לארגונים להתפתח ולשדר את המסר של קדמה טכנולוגית.

אספקת שירותים מתקדמים ללקוחות

ארגונים מודרניים רבים מתמקדים בלקוחות ובהכוונת רוב התפקודים העסקיים והמחלקות להשגת מטרת שביעות רצון הלקוחות. האמת היא שכמה מהמותגים הגדולים ביותר היום הגיעו לגודלם הנוכחי על סמך הערך שהם מציעים ללקוחותיהם ושירות הלקוחות ללא דופי שלהם.

בעלי עסקים רבים משקיעים רבות בהכשרת צוותים באמנות ובמדע שירות הלקוחות אבל הם נוטים להזניח את ההקפדה על יישום פתרונות תקשורת לעסקים, מה שמוביל למצב בו הצורך בשירות יעיל בתחום שירות לקוחות אינו מודגש מספיק, והתוצאה היא שירות לקוחות שאינו נרחב ומתקדם כפי שהוא יכול להיות באופן אידיאלי.

שיפור אספקת שירות הלקוחות

יש פער בשיפור חוויית הלקוח שניתן למצוא במגזרים פרטיים וציבוריים. שינוי חוויית הלקוח אפשרי בהחלט, והשיטה היעילה ביותר להשגת מטרה זו היא באמצעות פתרונות תקשורת לעסקים. בהתאם לארגון ולסוגי השירותים המוצעים ללקוחות, ניתן ליצור רשימת שיפורים באספקת שירות הלקוחות.

למרות שכל ארגון שונה, קיימים פריטים נפוצים משותפים לכל העסקים, שמהווים את אבני היסוד של אספקת שירות לקוחות כמעט בכל ארגון. פריטים אלה כוללים אספקת שירותים מקוונים והטמעת טכנולוגיות מתקדמות על מנת להציע ללקוחות חוויה טובה יותר עם נוחות ויעילות מוגברת במהלך רכישת מוצרים או שירותים מעסקים.

תגובות לשינויים

אין להפחית בחשיבות כוחם של שינויים בארגונים בכל הגדלים ובכל התחומים, וחשוב מכך, אין להפחית בכוחם של פתרונות תקשורת לעסקים שמסייעים לארגונים להסתגל לשינויים. כך, למשל, ניתן להשתמש בטכנולוגיית תקשורת מידע בעיבוד נתונים ממגוון גדול של ערוצים שונים, כולל:

 • נתוני תעשייה
 • משובים מלקוחות
 • בקרת מלאי
 • ניתוח אתרים
 • ושיפור מערך המכירות.

ניתוח נתונים

 

ניתוח נתונים מאפשר השגת תובנות עמוקות לגבי ביצועי העסק. ניתן גם לזהות נושאים חדשים בעסקים ובתעשייה עם צאתם, ולסמן נושאים אלה מוקדם מספיק כדי לעדכן את התכנון האסטרטגי הדרוש לעתיד הארגון.

פתרונות תקשורת לעסקים הם כלי עזר נהדרים לאחר קבלת החלטות אסטרטגיות והגעה לשלב היישום. טכנולוגיית תקשורת מידע מקלה על יישום החלטות אלו בגישה חסכונית כמו גם באמצעות האפשרות ליישם טכנולוגיות חדשניות בעסק. 

פתרונות תקשורת לעסקים: איך עסקים משתמשים בטכנולוגיות תקשורת לשיפור התפקוד?

 

התבלטות מול המתחרים

בכל ארגון, שאננות היא מצב שעשוי להתפתח עם הזמן. כשעסקים מגיעים ליעדם מבחינת נתח שוק ובידול מוצרים, הם נוטים להיות שאננים וכבר אינם עובדים קשה על מנת להבדיל את עצמם מול המתחרים.

יש עסקים שמרוצים מהמקום אליו הגיעו, אבל אם עסק רוצה באמת להיות יוצא דופן, להגדיל את נתח השוק שלו ולשפר את המותג שלו, או להיות ספק השירות המועדף או ספק הסחורה המועדף, המומחים של טלדור מספקים מערך פתרונות תקשורת לעסקים, שמסייעים להם להבדיל את עצמם מהמתחרים. 

ייעול תהליכים פנימיים

ארגונים יכולים לאמץ פתרונות תקשורת לעסקים וליישם אותם על התהליכים הפנימיים כדי לייעל אותם, לבצע אוטומציה ולמנוע תרחישים כמו טעויות אנוש, עיכובים או כל התנהלות שמפחיתה את יעילות התפקוד בעסק.

עסקים יכולים גם להשתמש בטכנולוגיית תקשורת כדי להפוך את הפעילות העסקית כלפי פנים וכלפי חוץ כך שהיא תהיה יעילה יותר, תוביל להפחתת עלויות ותשפר את הרווחים. 

ארגונים יכולים להשתמש בטכנולוגיה מתקדמת להפעלת ציוד תקשורת מחשבים על מנת לתכנן וליישם שיטות חדשניות להוספת ערך למוצר או לשירות הניתן ללקוחות, ובכך לשפר את חוויית הלקוח ולהפוך אותו ללקוח חוזר.

פתרונות תקשורת לעסקים הם כלי עזר מתקדמים חיוניים לתפקוד הארגון

פתרונות תקשורת לעסקים הם יותר מסתם כלים שניתן להשתמש בהם כדי לחזק את ההתנהלות העסקית. אלו הם כלים שמייצגים שינוי פרדיגמה שלם באופן בו העסק מנוהל, והמומחים של טלדור מסייעים לארגונים למסגר מחדש את נקודות המבט שלהם על יישום אפשרויות טכנולוגיית תקשורת. 

ככל שהסטנדרטים של הארגון עולים, האיכות שמועברת ללקוח משתפרת באופן משמעותי. הארגון יכול לספק שירותים חדשים ללקוחות כתוספת ערך, וזהו יתרון חשוב, שכן אם לארגון יש משאבים מוגבלים, עליו לנצל כל הזדמנות שהוא מקבל על מנת להוסיף ערך.

למה תשתיות תקשורת לאנשים חיוניות לעתיד ההצלחה של ארגונים?

תשתיות תקשורת לעסקים מובנות באופן הטוב ביותר כטכנולוגיה, מוצרים וחיבורי רשת שמאפשרים העברת תקשורת למרחקים גדולים. מרשתות חד-שימושיות ועד הופעתן של רשתות רב-תכליתיות מתכנסות, הקטגוריה מתפתח ללא הרף.

עם הופעת יכולות תשתיות חדשות, הן מאפשרות שימוש בטכנולוגיות חדישות על מנת לעודד חדשנות עסקית.

מה התפקיד של רשתות תקשורת בפתרונות תקשורת לעסקים?

רשתות תקשורת הן אוסף שיטות שמשמשות להעברת מידע רב ערך. רשת תקשורת היא סך כל האמצעים והשיטות שארגונים משתמשים בהם כדי לתקשר. אלו הם דפוסים ושיטות שההנהלה והעובדים משתמשים בהם להעברת מידע לצמתים הרצויים בארגון. 

רשתות תקשורת הן ארגונומיות ומסייעות למנהלים לעקוב וליצור סוגים שונים של זרימת תקשורת בהתאם לדרישה, ומכיוון שמיזמים שונים דורשים מבנה ספציפי של רשתות תקשורת, המומחים של טלדור מתאימים את הרשתות הדרושות בהתאם למאפייני הארגון.

בארגונים גדולים, האילוץ של שירותים מנוהלים חיוני לתקשורת נכונה. הצוותים שלנו מסייעים להימנע ממצב של תקשורת רשתות מחשבים שמתוחזקים, מופעלים ומנוהלים באופן כושל, כך שארגונים יכולים לייעל את התקשורת שלהם באופן יעיל ומתקדם.

מה התפקיד של טכנאי רשתות תקשורת?

חלק ממערך פתרונות תקשורת לעסקים שמוצעים על ידי טלדור כולל שירותי טכנאי רשתות תקשורת שמספק תחזוקה ותיקונים לרשתות מחשבים ולמכשירים. איש מקצוע מיומן זה מתקין ופותר בעיות שנוגעות למכשירים שונים כגון טלפונים סלולריים, מחשבים נייחים וניידים, ומחשבי כף יד. הטכנאים שלנו מסייעים גם בפיתוח רשתות ובפתרון בעיות רשת.

טכנאי רשתות תקשורת מבצע תפקיד חשוב בתיקונים ושדרוגים בציוד, ואחראי לאמת את תקינותו. הוא בקיא בתחום הנדסת מערכות תקשורת ודואג לתחזוקת הרשתות המורכבות וגם לתיקון מכשירים אחרים.

אילו פתרונות זמינים בתחום תקשורת ותשתיות?

קבוצת טלדור מציעה מערך מקיף של פתרונות תקשורת לעסקים, לצד הקמת ופיתוח תשתיות. המומחים שלנו מספקים פתרונות חדישים בזכות העבודה עם יצרנים מובילים בתעשייה, ויש להם ניסיון וידע עשיר בעבודה עם לקוחות לטווח הארוך, במקביל לשותפות עם יצרנים מובילים.

צוות המומחים שלנו בקיא בניהול מקיף של פרויקטים של אוטומציה, החל משלב אפיון הצרכים של הארגון ועד לשלבי ההקמה והתחזוקה. יש לנו שיתופי פעולה עם היצרנים המובילים בתעשייה, ואנחנו מתמחים בבניית פתרונות אוטומציה אינטגרטיביים מיוחדים, שמפחיתים באופן משמעותי את העלויות השוטפות של ארגונים.

בשורה התחתונה, יישום נכון של טכנולוגיית תקשורת חיוני להתפתחות עסקית

שימוש נכון בטכנולוגיית תקשורת בארגונים הוא התמקדות מופחתת במכשירים שמשמשים לתקשורת והגברת ההתמקדות במה שהם מייצגים בארגון. לארגונים צריכים להיות יעדים ברורים שהם עובדים לפיהם, והמנהלים צריכים לוודא שיש להם הבנה מעמיקה של מחזורי ותהליכי הפרויקטים הנוכחיים על מנת שיוכלו לקבוע איך לייעל אותם ולהשיג את יעדי הארגון.

הכוח של פתרונות תקשורת לעסקים מובן היטב לבעלי עסקים שפונים אל המומחים של טלדור שיסייעו להם להפיק את המירב ממה שיש להם. עם הפרדיגמות הנכונות, הם רואים את העסק שלהם גדל כתוצאה משימוש בטכנולוגיית תקשורת לשיפור הביצועים.

אנחנו מתמחים בהקמת שרתים ותשתיות אוטומציה, שתפקידם להשיג יותר ביצועים בפחות מאמצים. השירותים שלנו כוללים, בין היתר:

 • הקצאה אוטומטית של שרתים פיזיים ווירטואליים;
 • טיפול בעמדות קצה של משתמשים;
 • ניהול מרכזי מחשוב;
 • ניצול משופר של כוח האדם בארגונים באמצעות הפנייתו למשימות שאינן ניתנות לביצוע ממוחשב. 

הפתרונות שלנו כוללים כלי ניהול ייעודיים שמתממשקים בהתאמה מלאה למערכות ניהול התהליכים בארגונים, כשהמטרה היא לתמוך בהתפתחות תהליכים עסקיים שמסייעים להצלחת ארגונים והתבלטות משמעותית מול המתחרים.

 

חזרה לחדר החדשות