פתרונות it: אילו עסקים זקוקים לשירותי IT?

בעשורים האחרונים, המהפכה הדיגיטלית השפיעה באופן משמעותי על הכנסות עסקים, והפכה חברות בכל הגדלים ומכל מגזרי התעשייה, לארגונים יעילים, יצרניים ורווחיים יותר. אבל העובדה שהטכנולוגיה התקדמה בצעדי ענק, פירושה גם שקשה יותר להבין אותה ולהתנהל נכון מבחינת השימוש בכלים הטכנולוגיים שתואמים את ההתפתחות העסקית.

המורכבות של הטכנולוגיה העסקית המודרנית הובילה למצב בו ארגונים מתמודדים עם אתגרים רבים מתמיד כשהם מבקשים להכניס את הטכנולוגיה העדכנית לעסקים שלהם. 

לבעלי עסקים ועובדים שאין להם בקיאות בתמיכת IT, אין את הידע לתקן מערכות מחשוב בעת הצורך או לגבות קבצים, מה שאומר שאין להם את הכלים הדרושים להתמקד ביעדי הליבה של הארגון ואין להם את היכולת למצוא פתרונות it כפי שיש למומחים בתחום.

מאמר זה בוחן את הסיבות העיקריות שמובילות חברות רבות לשכור את השירותים המוצעים על ידי הצוותים המומחים של קבוצת טלדור, כדי לקבל פתרונות it מותאמים אישית לארגון שלהם, וליהנות משירותים מנוהלים מלאים שמאפשרים לארגון שלהם להתקדם ולהתפתח.

מה כוללים שירותי it לעסקים?

שירותי טכנולוגיית מידע (IT) כוללים מגוון שירותים כמו:

 • הקמת וניהול תשתיות
 • עיצוב תוכנה בהתאמה אישית
 • ייעוץ חומרה ותוכנה
 • שירותי מחשוב ענן
 • שירותים מנוהלים בהתאמה אישית
 • ומיקור חוץ של תהליכים עסקיים.

כמו בשאר התחומים בענף, חברות שמגלות שהן זקוקות לאחת או לכל המשימות המורכבות האלו, בוחרות להעסיק את המומחים של טלדור כדי לקבל מערך מקיף של שירותי it לעסקים, במקום להעסיק צוותים פנימיים.

למה כדאי לשכור שירותי it?

קיימות סיבות רבות לבחירה במיקור חוץ של תהליכים עסקיים, אבל כמה מהסיבות העיקריות לשכירת שירותי it הם:

הפחתת ובקרת עלויות התפעול

מיקור חוץ של תהליכים עסקיים מבטל את העלויות הכרוכות בהעסקת עובדים, כגון פיקוח על מערכות מחשוב, הכשרות רלוונטיות בתחום, עלויות מעסיקים, עלויות תוכניות פנסיה, וכן הלאה.

שיפור מיקוד החברה

התנהלות עסקית שבה ההנהלה והעובדים שקועים בביצוע כל תחומי המקצוע, אינה מעשית ואינה אפשרית. שירותי it לעסקים מאפשרים מיקוד בכישורי הליבה של ההנהלה והעובדים, כשהצוותים המקצועיים שלנו מתמקדים בניהול מערכות המחשוב של הארגון.

מקסום היתרונות של ארגון מחדש

כשבונים מחדש את החברה כדי לשפר את העלויות, האיכות, השירות או המהירות, הפונקציות העסקיות שאינן נוגעות לליבת העסק כמו תחזוקת וניהול מערכות המחשוב, עשויות להידחק הצידה. 

יחד עם זאת, עדיין יש צורך לטפל בבעיות מחשוב, והשיטה האופטימלית להשגת מטרה זו היא שכירת שירותי it. 

פונקציה קשה לניהול או מחוץ לשליטה

פתרונות it שניתנים על ידי המומחים של טלדור מחוללים שינויים משמעותיים בארגונים, אבל למרות התמיכה מסביב לשעון, צוות ההנהלה והעובדים עדיין צריכים להיות מעורבים בניהול ותחזוקת מערכות המחשוב גם אחרי שהבעיות מטופלות, כדי שהשליטה תהיה מקסימלית ורציפה.

קרנות הון הופכות להיות זמינות

שירותי it לעסקים מאפשרים לבעלי עסקים להוציא את כספי ההון שלהם על פריטים שקשורים ישירות למוצרים או לשירותים שלהם.

הפחתת הסיכונים

שמירה על הטכנולוגיה הנדרשת לצורך ניהול עסקים היא משימה יקרה שגוזלת זמן. הצוותים המקצועיים שלנו עובדים איתכם ומסייעים לכם לשמור על שיטות עבודה מומלצות בתעשייה, והידע המקצועי שלנו מאפשר לנו לייעץ לכם לגבי מה שנכון ומה שלא. סוג זה של ידע וניסיון מפחית באופן משמעותי את הסיכון ליישם החלטה שגויה ויקרה.

פתרונות IT - חברת טלדור הינה החברה המובילה בתחום ה -IT

 

אילו כישורים יש למומחי IT?

בחירה במיקור חוץ של טכנולוגיית מידע, והעברת השליטה, הפיקוח והתחזוקה של מערכות המחשוב של הארגון, פירושה העסקת אנשי מקצוע מובילים בתחומם, שיש להם את הכישורים המקצועיים המקיפים בתחומים כגון:

 • תוכנה
 • תשתיות
 • חומרה
 • תפעול עסקי
 • עמדות לשירות עצמי 
 • אבטחת מידע בענן
 • ותמיכה בפריסה ארצית. 

כך שבמקום לסמוך על היכולות של עובד פנימי אחד או שניים, ניתן להרוויח מניסיון קולקטיבי של צוות אנשי IT. 

הצוותים שלנו עוברים הכשרות רלוונטיות בתחומי התעשייה באופן קבוע ויש להם את ההסמכה הדרושה לנהל מערכות מחשוב בארגונים גדולים, לפקח עליהן, לפתור בעיות אבטחת מידע וסייבר או התאוששות מאסון, ולמנוע התרחשות בעיות.

מי צריך לשכור שירותי חברת it?

מחלקות IT עשויות להתקשות להתמודד עם כל השאלות והנושאים של המשתמשים במערכות המחשוב של הארגון, שלא לדבר על ניהול יעיל של רשת המחשבים. 

כדי למנוע בעיות אבטחה או קריסת מערכות, הצוותים המקצועיים שלנו מספקים שירותי תמיכה מסביב לשעון, עם פתרונות it מתקדמים ועשירים בתכונות, למשל:

כשבעיות מחשבים הופכות להיות כרוניות או חוזרות על עצמן לאורך תקופה ארוכה 

להנהלה ולעובדים אין אפשרות להבין איך לפתור בעיות מורכבות, כמו למשל:

 • להקים ולתחזק תשתיות מחשוב.
 • להתאושש מקריסת מערכות.
 • לשחזר קבצים שאבדו.
 • לבצע גיבויים קבועים.
 • להתמודד עם בעיות סייבר ואבטחת מידע.

טלדור היא חברת it שמעסיקה מומחים שמגיעים עם מערכת פתרונות מתקדמים, שמסייעים לארגונים להתנהל חלק כמעט ללא השבתה ובעיות, באמצעות תוכנית התנהלות נכונה והטמעת הטכנולוגיות המתאימות לארגון.

ארגונים גדולים שזקוקים לצוותי IT מיומנים

ארגונים גדולים אינם יכולים להפעיל מחלקת IT שמורכבת מכמה אנשים שרצים הלוך ושוב בין המחלקות בארגון ומכבים שריפות כל היום ומה קורה אם הם עוזבים, חולים או יוצאים לחופשה? המומחים של טלדור עוברים הכשרות רלוונטיות קבועות כך שיש להם ידע טכני עשיר לתמיכה בארגון שלם עם פתרונות מתקדמים שזמינים מסביב לשעון. 

הארגונים של היום זקוקים לצוות מומחי IT שיש להם מערכות מיומנויות מתקדמות כדי להציע פתרונות it שמתאימים לדרישות הטכנולוגיות של עסקים מודרניים.

ארגונים שיש להם זמינות מוגבלת של משאבי IT

תנודות תקציביות הן תלונות שכיחות בקרב אנשי IT, עם עלויות בלתי צפויות משנה לשנה ואפילו מחודש לחודש. וזה לא הכול. חברות רבות מוציאות יותר מדי מתקציב ה-IT שלהן על נושאים בסיסיים. 

רוב מנהלי הארגונים מקצים כשלושה רבעים מתקציב ה-IT שלהם לפעילויות שונות רק על מנת לשמור על התנהלות תקינה, כך שרק רבע מהתקציב נשאר להשקעה בכלים טכנולוגיים חדשניים.

בעיית IT משמעותית עוד יותר מהתקציב, שמשפיעה על ארגונים רבים, היא גם הזמן. זו האמת על צוותי IT פנימיים בארגונים: ככל שהם משקיעים יותר זמן בפעילויות טריוויאליות שאינן מייצרות הכנסות, כך הם מקדישים פחות זמן לפרויקטים משמעותיים וחדשניים באמת.

ארגונים שאינם מעודכנים בטכנולוגיה עסקית

כשצוות ההנהלה והעובדים בארגונים אינם מעודכנים בטכנולוגיה הדרושה להתפתחות העסקית שלהם, כל הארגון מושפע באופן משמעותי. בשל מחסור בזמן ובתקציב להפעלת צוות IT פנימי במשרה מלאה, ארגונים רבים נאלצים פשוט לדשדש במקום על מנת שהעסק אמנם ימשיך לפעול, אבל לא יתפתח ויתקדם. 

לא משנה כמה חכמים העובדים בארגון, וכמה יכולות נהדרות יש להם, פשוט אין להם את הזמן להתמקד בחידושים יקרי ערך.

מהם היתרונות של פתרונות it?

עדיין אינכם בטוחים אם אתם צריכים לשכור שירותי it או לא? הנה כמה שיקולים שיסייעו לכם להבין למה פתרונות it מתקדמים שזמינים על ידי מיטב המומחים, יקדמו את הארגון שלכם:

גישה לטכנולוגיות עדכניות

טכנולוגיות מתיישנות במהירות, ולא תמיד ההנהלה והעובדים יכולים להיות מעודכנים בכל השינויים בתחום. שירותי it לעסקים מספקים את היתרון של שכירת צוות IT שמייעץ לגבי השימוש בטכנולוגיה הנכונה וזמין עם שירות תמיכה מסביב לשעון.

צוות מקצועי איכותי מספק שירותי מחשוב לעסקים ברמה מתקדמת

מכיוון שזו יכולת הליבה של קבוצת טלדור, אנחנו מקפידים להעסיק אנשי מקצוע עם כישורים מתקדמים והסמכות פרטניות שיודעים לתת שירותי מחשוב לעסקים ברמה המתקדמת ביותר. 

לא תמיד בעלי עסקים יודעים מה לחפש אם הם מגייסים אנשי מקצוע פנימיים במשרה מלאה לטיפול ותחזוקת מערכות המחשוב של הארגון, כך שיתכן מצב של גיוס האדם הלא נכון לעבודה.

התנהלות גמישה

יש לנו את כל המשאבים הטכנולוגיים הדרושים למערך מקיף של פתרונות it לעסקים, בעוד שלצוותים פנימיים יכולים להיות משאבים מוגבלים והכשרה שאינה מקיפה.

אבטחת עבודה והפחתת שחיקת העובדים

שכירת שירותי it שזמינים על ידי המומחים של טלדור מסירה את הנטל מעובדי הארגון שלוקחים על עצמם יותר מתחומי האחריות שלשמם הם נשכרו, רק בגלל ש"מישהו צריך לעשות את העבודה". 

ניתן ליצור קשרים טובים יותר עם העובדים כשנותנים להם לבצע את התפקידים שלשמם הם נשכרו, באופן הטוב ביותר.

כמה מסקנות לסיום

אם זיהיתם את הארגון שלכם בסעיף אחד או יותר מהסעיפים במאמר זה, קרוב לוודאי שאתם צריכים את השירותים של המומחים בקבוצת טלדור, שיש להם בקיאות וידע עשיר בתחום, כך שהם יוכלו להרכיב עבורכם מערכת פתרונות it מקיפה שתפנה לכם זמן ומשאבים להתמקד בהתפתחות העסקית שלכם.

הפתרונות שאנחנו מציעים כוללים שכבות שירות מרובות שיסייעו לכם לעמוד בצרכים של הארגון ובתקציב שנקבע, עם שירותי תמיכה מסביב לשעון. אז בואו נדבר על הפתרונות שמתאימים ליעדים ולדרישות העסקיות שלכם, ונרכיב תוכנית שירותים מנוהלים שמתאימים היטב לארגון שלכם.

 

חזרה לחדר החדשות