שירותי it לעסקים: המדריך המקיף והשלם לעולם ה-IT

בתי עסק, חברות וארגונים זקוקים היום לטכנולוגיית מידע ((Information Technology לתחזוקת, אחסון והגנה על נתונים עסקיים ממוחשבים. עם התנהלות עסקית כל כך מקיפה, יותר חברות עוברות היום מהפעלת מחלקת מחשוב פנימית בעסק, למיקור חוץ של שירותי it לעסקים.

תמיכת IT על ידי חברה מובילה בתחום, מספקת מספר יתרונות, כולל סיוע בהפחתת עלויות התפעול של החברה, ואפשרות של גישה מותאמת אישית שמתאימה באופן מושלם לצרכי המחשוב הנוכחיים של הארגון.

קבוצת טלדור מתמחה בפתרונות טכנולוגיים עסקיים שלמים ומתקדמים בעולם התוכנה, החומרה, התשתיות, שירות עצמי ותפעול עסקי בפריסה ארצית. לצוותים המקצועיים שלנו יש הבנה מעמיקה בצרכים הייחודיים של עסקים ישראלים, ויש לנו את הידע הדרוש להובלת עסקים לצמיחה ושגשוג עסקי.

מה זה it ומה השירות כולל?

כדי להבין מה זה it, כדאי להתחיל מההגדרה הבסיסית ביותר. טכנולוגיית מידע (IT), עוסקת ביישום טכנולוגיות לפתרון בעיות עסקיות או ארגוניות בקנה מידה רחב. צוותי IT עובדים עם ארגונים, תאגידים וחברות על מנת לפתור בעיות טכנולוגיות, גדולות וקטנות. שירותי it לעסקים שמוצעים על ידי קבוצת טלדור, מקיפים את תחומי האחריות העיקריים הבאים:

אבטחת מידע וסייבר

למומחים של קבוצת טלדור יש הסמכות בינלאומיות ועשרות שנות ניסיון מצטבר בתחם אבטחת מידע וסייבר.

הצוותים שלנו עוברים בתדירות קבועה הכשרות מקצועיות בתחומם, ומציעים גישה בלתי מוגבלת ליכולות עסקיות פורצות דרך בתחום הסייבר ואבטחת מידע, כמו גם מוצרים מתקדמים, מתודולוגיות ועדכונים בתחום.

שירות it כולל שירותים מנוהלים

ליווי ארגונים ועסקים בעולם המחשוב והדיגיטל, באופן שמותאם באופן אישי לצרכי הארגון ולדרישות הלקוחות בעולם משתנה ודינמי. מערכות המידע הארגוניות שלכם חיוניות להתנהלות עסקית שוטפת, ולכן קיים הכרח של תפקוד מעולה ללא הפרעות.

שירות it שאנחנו מספקים, כולל פתרונות מותאמים למשתמשים ניידים, מחשוב שולחני, פתרונות תשלום, עמדות לשירות עצמי, ושירותים רבים אחרים שמוצעים ללקוחותינו מסביב לשעון, מכל מקם, ועם תודעת שירות מהגבוהות ביותר.

איך חוסכים זמן וכסף עם שירותי it לעסקים?

פתרונות תוכנה

הקמת מערכות ארגוניות לתאגידים, ארגונים וחברות באמצעות מעבר למערך מחשוב ענן, פיתוח כלים ייעודיים ושיתופי פעולה אסטרטגיים עם חברות ויצרני תוכנה מובילים בעולם, כדי לספק ללקוחות שלנו שירות מתקדם, חכם ומהיר מהבחינה התקציבית.

אנחנו מיישמים פתרונות Big Data בחברות מכל הענפים ומובילים לשינוי תפיסתי משמעותי שמאפשר להנהלה ולעובדים להפיק תובנות ארגוניות חדשות.

כך, למשל, השירותים כוללים העשרת פרופיל של לקוח לביצוע פרסונליזציה, חיזוי וזיהוי אירועים משמעותיים סמוך למועד התרחשותם, ייעול ושיפור ניהול סיכונים ומניעת הונאות, מניעת הלבנות הון, ופתרונות מתקדמים נוספים שמובילים להתייעלות תפעולית והפחתת עלויות.

ייעוץ, תכנון והקמת תשתיות

הצוותים המקצועיים שלנו משרתים מאות לקוחות בארץ ובחו"ל, ממגוון ענפי תעשייה, ואנחנו מקיימים שיתופי פעולה עם הספקים המובילים בעולם בתחום תשתיות מחשוב.

שירותי it לעסקים שעובדים איתנו מאפשרים גישה בלתי מוגבלת למידע ולחידושים פורצי דרך בתחום, עם התאמת פתרונות אופטימליים מותאמים אישית.

אילו ארגונים הכי צריכים שירותי it?

זו שאלה שבעלי עסקים רבים שואלים את עצמם. בעבר, ההנחה הייתה שרק חברות ארגוניות שמפעילות מערכות מידע מסועפות זקוקות לתמיכה חיצונית של שירותי it. אבל היום, כאשר טכנולוגיות המידע נמצאות בכל מקום בספקטרום העסקי, הצורך במומחיות ייעוץ בתחום אינו ברור תמיד לכל בעלי העסקים.

בבחירת תוכנית השירות, חברת it משלבת סוגים שונים של תמיכה בהתאם לצרכי הארגון, והתוכנית משתנה בהתאם לגודל החברה והתפתחותה.

הצוותים המקצועיים שמועסקים בחברת טלדור נמצאים בחזית הטכנולוגיה ומסייעים לחברות בתחומי המשק המובילים להתמקד בפעילות העסקית שלהן, עם אפשרות לגמישות תפעולית בעולם העסקים הדינמי של היום. עכשיו בואו נבהיר רגע אילו סוגי ארגונים זקוקים לתמיכה חיצונית בטכנולוגיות מידע כדי להצליח:

ארגונים שמודאגים מבעיות אבטחת מידע וסייבר

אבטחת מידע וסייבר הם הנושאים שמעסיקים בעלי חברות ארגונים שמנהלים עסקים שוטפים באמצעות טכנולוגיות מידע. עם איומי פריצה, כולל תוכנות לדרישות כופר, הסיכון הוא ממשי, וחברת טלדור מלווה תאגידים, ארגונים וענפים בתעשייה שזקוקים לשירותי אבטחת מידע וסייבר ופתרונות IT, כמו למשל:

 • המגזר הפיננסי
 • ענפים בתחום הבריאות
 • המגזר המשפטי
 • המגזר הביטחוני
 • המגזר המסחרי
 • עיריות
 • ענפי הביטוח
 • ענפי הייטק
 • חברות סטארט אפ
 • וכל ארגון או תאגיד שמחזיק, מפעיל ומנהל נתונים ממוחשבים רגישים וסודיים של לקוחות.

שירותי it לעסקים כוללים פתרונות אבטחת מידע וסייבר שמאפשרים לעסקים להתאושש לאחר אירועים של קריסת מערכות או מתקפת סייבר.

פתרונות אלו מאפשרים לארגונים להימנע מאובדן הכנסות והתדיינויות משפטיות של לקוחות שהנתונים שלהם נפרצו, והם מקבלים הגנה רשתית מקיפה באמצעות מערכות שמוטמעות בסביבות מגוונות ברשת, שתפקידן לנטר את תעבורת הרשת ולאכוף מדיניות אבטחת מידע של ארגונים.

ארגונים שאין להם מומחי IT פנימיים

מומחי IT חיצוניים הם אנשי המקצוע שאליהם בעלי עסקים ועובדים פונים כשהם נתקלים בבעיות במערכות המחשוב של החברה. מומחים אלו זמינים באופן עקבי לפתרונות מחשוב ויש להם את הידע המקיף לענות על כל השאלות ולהציע פתרונות יעילים ומהירים. הם מעודכנים בטכנולוגיות מתפתחות ושיטות עבודה מומלצות, ובונים תשתיות IT לחברות וארגונים.

הצורך בשכירת שירותי חברת it חיצונית מתעורר כשבעלי עסקים מבינים שיעלה להם יותר כסף לגייס, להכשיר ולנהל צוות IT פנימי. חברת ייעוץ מספקת את התמיכה הדרושה עם הפתרונות המתקדמים ביותר בתחום.

ארגונים שמתכננים להמשיך לצמוח ולהתפתח

ארגונים עם תוכניות אסטרטגיות שכוללות צמיחה והתפתחות בשנים הקרובות, זקוקים לשירותי ניהול מידע וטכנולוגיה מתקדמים. השיטה היעילה ביותר למנף תמיכה חיצונית היא לבצע הערכת IT, שמסייעת להבנה ותחזית לגבי האופן שבו הארגון יסתמך על פתרונות it היום ובעתיד. תצפיות אלו מסייעות לבעלי עסקים לזהות:

 • איך ומתי לשנות את גודל הארגון.
 • באילו טכנולוגיות להשתמש.
 • איך לתקצב את הצמיחה העסקית.
 • ואיתור נקודות החולשה במערכות המחשוב של הארגון.

איך חוסכים זמן וכסף עם שירותי it לעסקים?

המפתח לתמיכה יעילה ב-IT לעסקים הוא ניהול מרכזי שמחבר ומנהל את כל המכשירים העסקיים ממחשב מרכזי אחד. שיטה זו מאפשרת להנהלה ולעובדים לגשת לכל כוח המחשוב הדרוש להם ולטפל ביעילות בכל הבעיות שמתעוררות.

שירותי it לעסקים שמוצעים על ידי טלדור מאפשרים התמודדות עם סוגיות עסקיות באתר הלקוח או מרחוק, באמצעות ניהול מרכזי של מערכות המחשוב של הארגון, תוך חיסכון משמעותי בזמן העובדים ובתקציבי הארגון. חלק חשוב ממעטפת הפתרונות שאנחנו מציעים לעסקים, כולל פתרונות ענן פרטי, ציבורי והיברידי:

ענן פרטי. בנייה בהתאמה אישית לארגונים בטכנולוגיות מתקדמות.

ענן ציבורי. אפשרות אירוח בענן קיים של החברות המובילות בתעשייה.

ענן היברידי. שרתים פיזיים בדאטה סנטר שלנו, שמשולבים עם חיבור ישיר לספקיות הענן הציבוריות.

מה התפקיד של חברת it בארגונים?

שירותי it לעסקים פירושם הפעלת צוותים של חברת IT חיצונית, לסיוע בניהול מערכות הארגון בגישה מקצועית. הפתרונות והשירותים שאנחנו מציעים לארגונים ותאגידים, כוללים:

 • פיתוח ממשקי משתמש ואפליקציות במובייל ובאינטרנט.
 • פתרונות תוכנה מקיפים, כולל פיתוח מובייל ו-WEB.
 • קשת פתרונות רחבה בענן פרטי, ציבורי והיברידי, תוך מתן פתרונות מלאים של בקרה, שליטה, אוטומציה פרסונלית וניהול תקציבים.
 • פתרונות מקיפים בתחום התשתיות והתקשורת.
 • פתרונות מקיפים בתחום אבטחת מידע וסייבר, מהקמת תשתיות ויצירת אפליקציות ועד לרמה של משתמשי הקצה.
 • ניהול, ארגון וניתוח מידע סמוי וגלוי, בשילוב מערכות מתקדמות ומעטפת של נתונים גדולים.
 • הובלה בתחום עמדות לשירות עצמי, עם יותר מ-8,000 עמדות פרוסות בכל הארץ.
 • מערכות GIS וסנסורים מתקדמים, שמציעים פתרונות הוליסטיים ייחודיים לניהול ארגונים חכמים וערים חכמות.
 • מומחיות IT באתר הלקוחות או מרחוק.

כמה מסקנות לסיום

חברות עם תוכניות צמיחה עסקית, שמעוניינות למקסם את הפרודוקטיביות של הצוותים שלהן, זקוקות לשירותי IT  מתקדמים כדי לאפשר התנהלות עסקית בטוחה ויעילה.

צרו קשר עם המומחים של טלדור על מנת להבין איך אנחנו יכולים לספק תמיכה, הגנה ואופטימיזציה של סביבת ה-IT הנוכחית שלכם, כי הליווי של המומחים שלנו יוביל אתכם להצלחה ושגשוג עסקי מתמשך.

 

 

חזרה לחדר החדשות